Великий вибір ланч-боксів з підігрівом у Tidivi: чому варто замовляти їх тут

altУявлення про базовий рівень комфорту змінилося. Харчування-одна з найважливіших людських потреб, і їй сьогодні приділяють багато уваги.

Не у всіх є можливість пообідати в кафе або їдальні. Нерегулярне харчування провокує важкі для здоров'я наслідки, і сучасне рішення проблеми — ланчбокс.

Контейнери для їжі бувають різними. У деяких є функція підігріву, дуже корисна в багатьох ситуаціях. Саме такі ланч-бокси пропонує українська компанія tidivi.

Гідність

Гарячу їжу недооцінити складно, а ось отримати важче. Не скрізь присутні мікрохвильовки, в яких можна погріти обід, а залишати територію підприємства під час перерви часто заборонено — або найближче кафе занадто далеко, і поїсти у відведений час не вийде. Це не означає, що потрібно обходитися холодним: можна просто купити ланч-бокс з підігрівом! Пристрій розігріє їжу до комфортної температури і забезпечить гарячим обідом.

Контейнери з підігрівом працюють від розетки на 220 В.є моделі, що підключаються до прикурювача для любителів автомобільних подорожей. Обсяг боксу достатній для досить щільного обіду - будь-якого обіду! Ланчбокс з підігрівом підходить для других страв, супів, напоїв на кшталт чаю. При це контейнер компактний і легкий, його легко транспортувати.

altЕлектробокси виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Вона міцна, захистить їжу від ударів. Догляд простий, очищати контейнер легко. А чистити доведеться, адже всі ланч-бокси з підігрівом багаторазові. Купити Одного разу і користуватися роками вигідно! Особливо з приємними цінами Tidivi.

Особливість

Мало замовити ланчбокс на https://www.tidivi.shop/ Tidivi. Щоб він служив довго, потрібен правильний догляд. Мочити контейнер можна-якщо це сказано в інструкції. Деякі моделі можна мити в посудомийці, але не всі. Чистити бокси необхідно після кожного використання, відключивши від електромережі. Особливу увагу варто приділити важкодоступних місцях: в них можуть накопичуватися залишки їжі.

Перед включенням приладу в мережу потрібно перевірити кабель і нагрівальний елемент. Якщо є сліди пошкоджень, використовувати контейнер не можна.

altЗалишати ланч-бокс на вулиці не варто: ультрафіолет і опади зроблять свою справу, і ємність може вийти з ладу. У більшості випадків він не стане небезпечним, але функція підігріву — основна перевага контейнера — зламається. Стильний і зручний ланч-бокс з підігрівом перетвориться в звичайну коробку.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!