Корисні поради щодо вибору жіночих костюмів для рольових ігор

altУрізноманітнити сексуальне життя досить просто. Один із найпростіших варіантів – рольові ігри. Купувати іграшки та вібратори багато хто соромиться, а ось еротичний одяг — інша справа.

Зазвичай вона призначена для жінок, хоча трапляються випадки, коли чоловіки теж залучаються до гри.

Різновиди

Купити костюми на love-lingerie.com.ua/rolevye-kostumy можна двох основних різновидів. Перша – звичайні еротичні костюми. Вони тільки натякають на обраний образ, не говорячи про нього прямо. Зазвичай це еротична білизна, доповнена парою цікавих аксесуарів.

Тематичні костюми безпосередньо посилають до ролі. І тут варіантів два. Перші — відверті комплекти, які вдасться використати лише у спальні: надто відкриті для прогулянок. Другі – з еротичним підтекстом, але щодо скромні. У таких можна піти на вечірку.

Як вибрати костюм

Як визначитися з участю? Допоможе знання уподобань партнера. У нього є кінки та фетиші? Може він фанат фільму чи серіалу? Чи розповідав якось про свої потаємні фантазії? Просто орієнтуйтеся на нього.

Такого знання немає? Деякі костюми більш-менш універсальні. Його характер ви напевно знаєте. Чоловіки, схильні підкорятися, віддають перевагу костюмам поліцейських і вчительок. Схильні до домінування зрадіють поряд школярки чи покоївки. А спокусливі медсестри подобаються майже всім.

Костюм для рольових ігор – не панацея. Щоб він спрацював як слід, потрібні доповнення. Панчохи, святкова зачіска, що відповідає образу макіяж, довершать справу. Можна надіти і прикраси, наприклад чокер. Фінальний штрих – атмосфера. Безглуздо захоплювати партнера у гру, якщо він втомився, голодний чи засмучений. Та й вам варто перекусити та виспатися.

Де купити

Костюми для рольових ігор продаються в різних магазинах, але в більшості випадків якість у них огидна. Деякі стають непридатними після перших кількох використань. Інші натирають та передавлюють. Неякісний костюм погано сяде і виглядатиме дешево, тож зацікавитися процесом стане складніше.

Інтернет-магазин Love Lingerie пропонує лише гарні костюми від надійних виробників. Варіантів багато: тут і просто еротична білизна, і тематична різного ступеня скромності. Теми різні. На сайті ви також знайдете все для гарного вечора: мастила, іграшки, аксесуари для створення атмосфери, приколи з натяком, БДСМ-атрибутику. А ще у Love Lingerie дешева доставка.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!