Що таке артроскопія та до якої клініки звернутися, якщо вас цікавить ця методика

altДля діагностики травм і захворювань, що вражають суглоби використовується сучасна методика – артросокпія. Дана процедура має на увазі мінімальне хірургічне втручання і забезпечує високу точністю дослідження.

Обстеження проводиться за допомогою спеціального приладу – артроскопа. Його вводять в суглобову порожнину через невеликий надріз, щоб хірург міг побачити суглоб зсередини за допомогою мікроскопічної відеокамери, закріпленої на кінці гнучкого приладу. Сучасна клініка MPClinic Київ пропонує пройти процедуру артроскопії на високотехнологічному обладнанні. Також в клініку можна звернутися і для лікування різних травм, зокрема, травма спини лікування.

Гідність

Застосування артроскопії для обстеження суглобів має безліч плюсів:

  1. Процедура пов'язана з мінімальним хірургічним втручанням. Для введення приладу необхідно зробити зовсім невеликий надріз. Таким чином забезпечується зниження травматичності, ймовірності кровотеч. Відновлювальний період займає небагато часу і проходить легко.
  2. Максимальна якість візуалізації дозволяє лікарю визначити патологію, що викликає ті чи інші симптоми. Таким чином, артроскопія в Києві забезпечує високу точність діагностики. Лікар безпомилково ставить діагноз, виробляє хірургічні маніпуляції в суглобової порожнини, не зачіпаючи при цьому прилеглі тканини.
  3. Мала інвазивність процедури дозволяє звести до мінімум ймовірність розвитку будь-яких ускладнень. Пацієнти швидко відновлюються, не відчувають сильного болю, досить швидко починають активно рухатися.
  4. В ході артроскопії здійснюється не тільки Діагностика, але і лікування одночасно. Хірург оцінює стан тканин і при необхідності відразу ж проводить операцію. Таким чином вдається уникнути повторного хірургічного втручання.

Хід процедури

  1. Пацієнт проходить підготовку до артроскопії: здає ряд аналізів, обстежується, консультується з анестезіологом. Наркоз може бути як місцевим, так і загальним. Оптимальний варіант підбирається з урахуванням складності майбутньої процедури.
  2. Лікар робить маленький надріз, щоб ввести в тканини артроскоп. Дані з камери дозволяють хірургу уважно вивчити стан суглоба зсередини. Якщо є необхідність проведення операції, лікар робить нові надрізи, щоб ввести інструменти.
  3. По завершенні процедури надрізи обробляють антисептичним препаратом і накривають їх стерильними пов'язками.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!