Де можна вигідно та безпечно орендувати квартиру у Львові на декілька днів

altЯкщо Ви вирішили орендувати квартиру, потрібно знати декілька важливих моментів.

Це допоможе застрохувати свої кошти, а у разі виникнення проблем, допоможе їх справедливо вирішити.

Правила та поради щодо оренди

Деякі властники квартир не дозволяють проживати з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Це обумовлено тим, що властники переживають за цілостність меблів та техніки. Знайти квартири подобово Львів можно в інтернеті, але буває так, що фотографії не відповідають реальності. В цьому винуваті недобросовістні ріелтори. Тому важливо оглядати квартиру особисто.

Якщо квартира сподобалась, тоді дві сторони повинні заключити договір оренди. В ньому прописуються усі питання щодо оплати (сума та строки), умови проживання та обов'язки сторін. Якщо трапилася аварія, щось зламалося, всі ці питання повинні бути прописані у договорі. Також важливо одразу обсудити питання щодо прибирання та обслуговування техніки.

Перед заселенням потрібно дізнатися про оплату комунальних послуг. Якщо у властника є борги, то в квартирі у будь-який момент можуть відключити світло, воду, газ чи опалення. Ви маєте право вимагати у властника повного погашення боргів. Після цього можно заселятися у квартиру. Якщо під час огляду були виявленні пошкодження меблів або техніки, властник зобов'язан їх негайно усунути. У випадку, коли пошкодження трапилися під час проживання, то орендар повинен за свої кошти відремонтувати, або виплатити властнику компенсацію.

Коли подобово оренда квартир Львів оформлена юридично, дві сторони знаходяться під захистом закону. З підписанним договором стане легче захищати та доводити свою правоту у спірних питаннях. Якщо умови договору були порушенні однією із сторін, інша має право звернутися до суду. Окрім вирішення питань через суд, постраждала сторона може запросити додаткого відшкодування моральної компенсації.

При оренді зазвичай просять заставу у розмірі однієї щомісячної оплати. Якщо квартира була здана властнику у належному стані, то застава повертаеться. Ці кошти є страховою сумою у разі якогось пошкодження чи поломки у квартирі. Квартиранти повинні чинно доглядати за майном, не залишати мусору та не влаштовувати гучних вечірок. При порушенні правил за договором, властник має право не повертати завдаток. Знаючи усі тонкощі оренди, можно уникнути неприємних ситуацій або довезти свою право.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!