Оливки та маслини: чим вони відрізняються та де їх можна замовити

altОливки та маслини – це плоди, які ростуть на одному дереві. У багатьох країнах такі продукти називають оливками.

Але в Україні та інших державах СНД інгредієнти ділять на оливки та маслини. Yammi – смачні продукти пропонує у великому асортименті. Варто розібратися з тим, чим інгредієнти відрізняються один від одного.

У чому полягає відмінність?

Оливки змінюватимуть свій відтінок у міру дозрівання. Коли проходить збирання врожаю, плоди відрізняються жовтим кольором або зеленим відтінком. У міру дозрівання оливки набувають різних відливів – від рожевого до каштанового. Стиглі плоди темні, мають чорний колір. Такі інгредієнти на території України називають оливками.

Консервації можна піддавати як чорні маслини, і зелені оливки. Для чорного фарбування плоди обробляють лугом і насичують достатньою кількістю кисню. Після цього інгредієнти вводять глюконат заліза і консервують їх. Покупець впевнений, що купив маслини, але є пофарбовані в чорний колір оливки.

У нашій країні оливки – це «плоди, насичені маслами». Така сировина незамінна у процесі виробництва оливкової олії.

Який склад мають продукти?

В оливках містяться цінні мінерали та вітаміни різних груп. Також плоди багаті на білки, пектини, вуглеводи. Вони можна знайти і надзвичайно корисні Р-активні катехіни.
Кісточки таких плодів теж багаті на різні поживні компоненти. Вони добре засвоюються та якісно переробляються в організмі людини, тому жодних проблем з органами травної системи не виникне.

Які корисні властивості мають оливки і маслини?

Вам варто додати такі продукти до свого раціону, щоб загальний стан здоров'я покращився. Особливо корисним вважається олія, яку одержують з оливок. Такий продукт стабілізує процес травлення, запобігає проблемам із серцем та судинами, виключає ризик утворення злоякісних пухлин.

Крім цього, маслини та оливки надзвичайно корисні для шкіри людини. Це пов'язано з тим, що в них міститься токоферол, який є вітаміном краси. Також покращиться стан волосся, адже воно стане більш блискучим і густим.

Оливки та маслини багаті на вітамін А, який запобігатиме проблемам з органами зору. Особливо продукти корисні людям похилого віку, оскільки у тому організмі буде заповнений дефіцит кальцію, позитивно впливає стан кісток.

Вам варто обов'язково додати до свого раціону оливки та маслини. Ці інгредієнти покращать загальне самопочуття та дозволять отримати насолоду від трапези, бо вони дуже смачні!

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!