Чому мармелад SWELI настільки популярний та чи варто його купувати

altСьогодні вкрай складно зустріти людину, яка не любить солодощі. Продукт насичує організм енергією, піднімає настрій, сприяє виробленню гормону щастя і позитивно впливає на організм людини, зміцнюючи судини, покращуючи циркуляцію крові і насичуючи його амінокислотами і вітамінами.

Однак далеко не всі солодощі мають корисні властивості. Саме тому пропонуємо звернути увагу на мармелад від виробника Sweli.

Переваги

Sweli - український виробник мармеладу, який пропонує купити солодощі на sweli.com.ua, виконані з натуральних інгредієнтів – фруктів і ягід, компонентів, наповнених вітамінами і корисними мікрокомпонентами.

Виробник пропонує «екологічні» солодощі, що характеризуються наступними перевагами:

  1. Для виробництва використовується тільки якісна і свіжа сировина. Компоненти ніколи на залежуються на складі, а використовується відразу після їх завезення.
  2. Вся продукція відповідає європейським нормативам і супроводжується сертифікатом якості, на що вказує не тільки супровідна документація, а й регулярні відправка солодощів в Америку, Ізраїль, Грецію та інші держави.
  3. При виробництві не використовуються барвники, харчові добавки, ароматизатори, отже, продукт не викликає алергічних реакцій і підійде для вживання дітьми. Аромат і колір мармеладу виходить завдяки застосуванню натуральних інгредієнтів – фруктів і ягід.
  4. Кожен продукт містить в своєму складі різні вітаміни - порядком 0,5% кальцію, цинку, натрію, а також 1,3% вітаміну С.
  5. Sweli пропонує широке розмаїття солодощів, представлених звичайним мармеладом, виконаним у вигляді фруктів і ягід, а також м'якими цукерками по типу грильяжу, наповнених насінням, арахісом і фруктовими начинками з чорносливу, персика, яблук.

Різновиди

Каталог Sweli представлен досить широким різновидом мармеладної продукції. Найбільш поширеними є наступні види солодощів:

  1. Натуральні мармеладні цукерки, вироблені з фруктів і виконані у вигляді ананаса, вишні або персика.
  2. Мармелад, оброблений в шоколадній глазурі. Начинка продукту представлена смаками полуниці, персика, абрикоса, апельсина або ананаса.
  3. Грильяж, начинка якого представлена насінням, різними фруктами, чорносливом і арахісом.

Незважаючи на екологічність мармеладу від Sweli, вживати його необхідно в обмеженій кількості, не забуваючи про можливе ожиріння печінки і великою кількістю клітковини!

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!