Секрети вибору настільних ігор для своєї дитини: на що звернути увагу

altНастільні ігри для дітей є насамперед той різновид гри, який не вимагає фізичних навантажень і дозволяє дітям розвивати свою логіку, мислення, комунікативні навички та соціальні взаємодії.

Залежно від віку та інтересів дітей, дитячі настілки можуть бути різними. Наприклад, для маленьких дітей (приблизно від трьох років) добре підходять ігри-пазли та лото, що допомагають розвивати сприйняття образів та форм, а також навчають першим кольоровим та логічним відповідностям. Для дітей старше шести років - це ігри в слова, головоломки, які супроводжуються спеціальними картками (наприклад, "Монополія", "Мафія", "Малюй та вгадуй" та інші).

В інтернет-магазині Geekach представлений досить непоганий асортимент різноманітних настільних ігор. Вибрати та замовити ігри на https://geekach.com.ua/nastilni-ihry/dlia-ditei/ можна використовуючи фільтр пошуку за певними параметрами, спираючись на власні переваги та категорії.

Переваги настілок

Настільні ігри для дітей відіграють важливу роль не тільки для цікавого проведення часу, але і загального розвитку. Крім цього виділяти кілька незаперечних переваг, за допомогою яких можна охарактеризувати дитячі настілки:

  • насамперед ігри дозволяють дітям отримати задоволення та урізноманітнити своє дозвілля;
  • вони можуть допомогти дітям поставити на місце свої думки та розслабитися;
  • у них можна грати у будь-яку пору року і навіть за відсутності сонця та теплої погоди;
  • настільні ігри можуть допомогти дітям покращити мовну діяльність, оскільки гравцям часто доводиться спілкуватися один з одним та пояснювати свої ходи;
  • ігри є відмінним способом проведення часу в компанії своїх близьких, налаштовуючи на дружню та затишну атмосферу вдома.

Топ-5 цікавих ігор

Серед представленого широкого асортименту настільних ігор від різних виробників, у тому числі Geekach Games, можна виділити п'ятірку найбільш затребуваних і відомих на сьогодні:

  • "Острів кішок" - вона популярна не тільки серед дітей, а й дорослих, а значить обов'язково стане безпрограшним варіантом для спільного вечора у родинному колі;
  • "Мемка Мімка" - ідеальний варіант для розвитку соціальних навичок;
  • "Морський бій" - є дитячою версією варгейма;
  • "ЗООрегата" - захоплююча азартна гра для всієї родини;
  • “Такеноко” - є опис мальовничої Японії та завдання на логіку.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!