Корисні поради щодо вибору настільних ігор для дітей: якими вони мають бути

altНастільні ігри – одна з улюблених розваг дітей та дорослих, яка залишається актуальною протягом сотень років.

У сучасному світі, коли гаджети неминуче витісняють звичні іграшки, настільні ігри набувають особливого значення. Зацікавивши своє чадо такою грою, батьки зможуть відволікти його від сидіння за комп'ютером. Крім того, настільні ігри благотворно впливають на розвиток логіки, красномовства, творчого мислення та безлічі інших дуже корисних навичок. Дитячі настільні ігри купити сьогодні можна зовсім недорого, підібравши цікаву гру на сайті.

Переваги

Будь-яка настільна гра може бути не просто розвагою, а й додатково виконувати навчальну функцію. У процесі гри відбувається стрімкий розвиток комунікативних навичок, адже дитина має взаємодіяти з партнерами з гри. Кругозір стає ширшим, з'являються нові знання. Загалом можна виділити такі корисні функції настільних ігор:

  1. Збільшення словникового запасу.
  2. Дитина вчиться мислити логічно, аналізувати обстановку, планувати свої дії та передбачати хід суперника.
  3. Настільна гра – відмінне тренування для пам'яті та уважності.
  4. Граючи в настільні ігри, дитина вчиться з гідністю програвати. Це важливе вміння, адже постійно перемагати неможливо, а нездатність упоратися з негативними емоціями від програшу ускладнює спілкування з однолітками.
  5. У процесі спільної гри із членами сім'ї зміцнюються родинні зв'язки, міцніє психіка дитини.

Вибір настільної гри

Асортименти настільних ігор зараз настільки великі, що складно не розгубитися і вибрати саме ту гру, яка зможе надовго захопити дитину. Фахівці радять обирати гру, не поспішаючи, обдумано. Вирішальним чинником має бути не ціна, а складність тієї чи іншої гри. Вона має відповідати віку гравців. Якщо гра виявиться надто складною, дитина не зможе грати нарівні з усіма і швидко розчарується. Занадто проста гра швидко набридне і не принесе користі. Дошкільнятам потрібні ігри, сценарії яких досить прості. Суть гри має зводитися до запам'ятовування чи порівняння предметів друг з одним. Старшим дітям можна запропонувати ігри з більш складними багатоступінчастими сценаріями.

Вибираючи гру, варто брати до уваги інтереси дитини. Якщо гра асоціюватиметься з улюбленими героями, перегукуватиметься з інтересами дитини, вона напевно відразу захоче випробувати її.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!