Переваги використання пінопласта як матеріала для утеплення будівель

altУтеплення стін і перекриттів є важливою процедурою, що дозволяє створити комфортні умови проживання або роботи людей.

Для здійснення даного процесу потрібна велика кількість матеріалу, від його теплопровідних здібностей і вартості буде залежати якість шару, і витрати на його установку. Щоб отримати найбільш оптимальний варіант, пропонується купити пінопласт на https://alex-group.com.ua/ua/utepliteli/penoplast/.

Переваги матеріалу

Серед усіх видів утеплювачів пінопласт є найбільш дешевим матеріалом. Він випускається у вигляді листів квадратної форми, які можуть мати товщину від 10 до 100 мм, що дозволяє підібрати варіант для різних систем.

Монтаж простий, він здійснюється за допомогою клею, для створення системи може не знадобитися лати, що спрощує, здешевлює і прискорює процес. Завдяки низькій теплопровідності, забезпечується високий захист від морозів і спеки, тобто матеріал грає свою роль в будь-який час року.

Листи легкі, утеплення навіть товстим шаром не збільшує навантаження на стіни і фундаменти, тому такий варіант рекомендується для каркасних, дерев'яних будинків і споруд на пальовому фундаменті. Пінопласт зручно і просто обробляти на окремі деталі найскладнішої форми і будь-якого розміру. Він пиляється звичайною ножівкою по дереву, не викликаючи особливих зусиль.

Установка

При монтажі, варто замовити пінопласт на https://alex-group.com.ua/, виходячи з матеріалу і стану стін, враховуючи їх нерівності та інші фактори. Найбільш поширений спосіб кріплення-на спеціальний клей.

Процес складається з декількох етапів:

  1. Поверхня ретельно очищається, вирівнюється, для чого рекомендується використовувати штукатурку. Для закладення дефектів їх шпаклюють.
  2. Далі всі поверхні грунтуються, це дозволяє провести знежирення і посилити адгезію листів.
  3. Тильна сторона пінопласту, яка буде кріпитися до стіни, проходиться скребком, щоб зробити поверхню більш шорсткою, це збільшить площу зіткнення і поліпшить зчеплення.
  4. Розлучається клей і наноситися по кутах листа і в центрі. Ці кола можуть мати в діаметрі кілька сантиметрів.
  5. Далі лист притискається до стіни рівномірно і утримується до схоплювання клею.
  6. Шви, що утворюються в результаті стикування листів запінюють.

Монтаж пінопласту ведеться» вразбежку", тобто кожен наступний ряд зміщують щодо попереднього, щоб не створювався суцільний шов. Це дозволить уникнути утворення «містків холоду».

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!