Технологія виготовлення шиньйонів з натурального волосся: що треба знати

altОдним із способів зміни зачіски жінки є шиньйон. Так називають окремі локони і пасма, які додають до свого натурального волосся, щоб швидко збільшити довжину або додати об'єм.

Для вибору найбільш оптимального варіанту пропонується подивитись перуки на https://alexandraandreeva.ua/wigs.

Виготовлення шиньйону

Створення штучних пасом є трудомістким заняттям, що вимагає уваги, ретельної підготовки. Процес протікає наступним чином:

  1. Створюється основа з трьох міцно натягнутих ниток, яка називається тресс.
  2. Далі створюються окремі локони, коли береться пучок волосся, вони вирівнюються і створюється однорідний ряд.
  3. При виготовленні шиньйону варто врахувати, що через плетіння загальна довжина шиньйону буде менше, ніж підібрані пасма.
  4. Формуються локони по 10-15 волосся, вони зволожуються, для чого можна змочити у воді палець і провести по всій довжині.
  5. Далі локон вплітається між трьома нитками по типу ручного ткацтва.
  6. На нитку, крок за кроком приплітаються все локони, які потім можна скріпити гумкою або спеціальною стрічкою.

Можна купити шиньйон з натурального волосся в магазині або на сайті, який створений майстром своєї справи і не відрізнити від справжньої зачіски.

Перевага

Даний варіант зміни зачіски дозволяє швидко, без особливих витрат міняти вигляд, формувати конкретний образ, адже можна мати кілька варіантів шиньйонів під різні випадки.

Натуральні види зачісок дозволяють виконувати всі дії, які використовуються для власного волосся. Їх можна фарбувати, завивати, гріти феном, мити. Можна підібрати точну копію під відтінок і структуру своїх власних волосся, щоб шиньйон став невід'ємною і природною частиною образу. Допоможе це зробити салон краси Київ, сформувавши красиву зачіску під будь-яке замовлення. Її можна укласти на будь-який манер, заплести у вигляді кіс, завити пасма, створити гладкі або хвилясті локони.

Проблем з шиньйоном при розчісуванні не буде, він легко піддається даній процедурі, волосся не ламаються, не січеться.

Шиньйон з натурального волосся є довговічним, його можна використовувати багато років, якщо дотримуватися правил догляду та зберігання. При зміні кольору основного волосся жінки, вона також може пофарбувати шиньйон, щоб його відтінок був ідентичним.

Кріплення на зачіску простий, для цього можна використовувати стрічки, шпильки або потаємні кліпси. Вони здатні утримати шиньйон в будь-яких ситуаціях, в тому числі при активному проведенні часу.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!