Як приготувати справжні суші на домашній кухні: корисні поради

altПротягом тривалого часу особливої популярності користується така страва з Японії, як суші. Все тому, що для їхнього приготування можна користуватися різноманітними продуктами.

Але перед тим, як їх самостійно приготувати, варто замовити суші недорого і спробувати. Додатково варто ознайомитись із кількома значущими фактами.

Правила вибору продуктів

Для того, щоб досягти унікального ефекту, варто попередньо підготувати продукцію. До переліку тих продуктів, без яких уникнути неможливо, входять кілька;

  • риба;
  • певні види морепродуктів;
  • деякі види м'яса;
  • обов'язково свіжі овочі;
  • сир м'який та вершковий;

Важливо брати до уваги той факт, що комбінувати інгредієнти можна різноманітними способами. Наприклад, деякі фахівці радять готувати монорол. У цьому випадку сир комбінується з рибою або морепродуктами, а також можуть комбінуватися деякі види м'яса і овочі.

Але перед тим, як приступати до приготування ролів, варто підготувати продукти. Обов'язкова умова - використання лише свіжих і якісно підготовлених продуктів. Тільки в цьому випадку можна буде підготувати ефективний результат.

Основні секрети та тонкощі приготування

Для того щоб суші вийшли справді привабливими на смак та поживними, варто діяти відповідально. Особливу увагу фахівці радять приділяти такому аспекту, як підготовка та приготування.

  1. Якщо для приготування суші використовуватиметься риба, то варто обов'язково її попередньо охолодити. Не менш важливо, щоб руки були холодними. Для того, щоб досягти такого ефекту, варто підготувати крижану воду.
  2. Якщо планується приготування нігірі-суші, всі компоненти варто нарізати спеціальними скибочками. Що ж до маки-суші, то в цьому випадку нарізка має бути брусочками.
  3. Щоб у процесі нарізки не було жодних складнощів або проблем, фахівці радять користуватися гострим, а також досить гострим ножем. Це важливо, тому що з його допомогою простіше робити ефективну та якісну нарізку. Не менш важливо правильно готувати ніж. Для того, щоб це зробити, варто занурювати його в попередньо підготовлений розчин з оцту. Це дозволить покращити смакові якості.
  4. У деяких випадках у процесі приготування потрібно користуватися бамбуковими циновками. Вони дозволяють досягати справді привабливого результату, витрачаючи на цей процес мінімальну кількість часу.

Тільки за правильного підходу можна буде досягти унікального ефекту.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!