Як самостійно встановити камеру відеоспостереження: корисні поради

altЧи буде відеоспостереження ефективним, залежить від раціонального вибору місця установки камери.

Без цього ставити систему фактично не має сенсу, ви не зможете зафіксувати потрібну інформацію, оскільки, наприклад, територія погано проглядається і відвідувач виявиться в сліпій зоні.

Завдання, дислокація та технічні характеристики

 1. Вирішивши замовити відеоспостереження на https://xmeye.com.ua/uk/152-gotovi-komplekti-ip-videonaglyadu, важливо визначитися, який ступінь деталізації вас цікавить. Це буде впливати на вибір обладнання і дистанцію зйомки.
 2. Щоб об'єкт можна було ідентифікувати (розгледіти, хто прийшов), він повинен займати практично весь екран.
 3. Щоб впевнено відповідати, Нова це особистість або знайома, досить половини екрану.
 4. Спостереження, що дозволяє зафіксувати загальні прикмети — наприклад, костюм, сумку, бороду-можливо, якщо на об'єкт припадає чверть або третина екрану.
 5. Якщо завдання виявити появу нового об'єкта (наприклад, встановити факт появи непроханого гостя), то вистачить 10%.
 6. Загальний моніторинг-5%. Просто видно, що присутні об'єкти, які нерухомі або рухаються (швидко або повільно, по певній траєкторії).

Дистанція пов'язана з таким параметром камери як фокусна відстань. Можливість без втрати якості збільшити і розглянути те, що відбувається на віддаленій ділянці дає варіофокальна камера. Якщо це не потрібно, підійде статичний об'єктив. Важлива конфігурація спостережуваної зони. Широкоформатний об'єктив дає хороший огляд, але не в глибину. Деталі, чіткість — лише на дистанції в кілька метрів. Якщо територія витягнута, як коридор, то оптимальна вузькоформатна, довгофокусна камера (проглядається до 0,5 км).

Як варто вибирати місце для камери

Не варто встановлювати обладнання в неприступному місці, оскільки буде ускладнено обслуговування. Однак в легкодоступному ставити теж не можна — будь-який хуліган або тим більше злочинець легко зламає. Зазвичай оптимальною висотою вважається приблизно 300 см.

 1. Вивіряйте кут нахилу-інакше зображення буде спотвореним і малоінформативним.
 2. Камера для контролю приватної території може бути захована.
 3. Чужа не повинна потрапляти в кадр.
 4. Коректна дислокація освітлення. Світло, що прямо падає на лінзу, засліплює камеру. Але на погано освітленій ділянці ви не зберете багато інформації. У темряві толк буде тільки від апаратури нічного бачення.
 5. Переконайтеся, що елементи пейзажу (дерева, споруди, рекламні щити, проїжджаючий транспорт та інші конструкції) не загороджують огляд — і не почнуть, наприклад, після пориву вітру.
 6. Постарайтеся захистити відеотехніку від негоди — розмістити під навісом, міцно прикрутити на випадок вітру.

Як організувати спостереження

Рекомендується встановлювати кілька камер так, щоб вони по ланцюжку стежили один за одним і зафіксували, наприклад, спробу виведення «сусідки» з ладу.

По периметру будинку зазвичай ставлять 4 камери, спрямованих «в спину» один одному.

Якщо мова про дачній ділянці, бажано захопити в об'єктив під'їзну дорогу, шосе, якщо з нього зловмисники можуть з машини спостерігати за будинком.

У комерційних об'єктах знімають стратегічні точки-наприклад, входи-виходи, місця самообслуговування покупців або прийому-передачі продукції, касу.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!