Як обрати голки для швейних машин: перелік вимог до них

altГолки для швейних машин – це найважливіші елементи, що впливають на якість та точність шва.

У продажу запропоновано чимало таких виробів, що відрізняються один від одного характеристиками та призначенням. Голки купити варто для того, щоб швидко та легко справлятися з основними завданнями. Розглянемо особливості такого витратного матеріалу докладніше.

Які види голок для швейних машин є?

У продажу можна знайти різноманітні види таких виробів. Серед характеристик основних варіантів:

  1. Універсальні голки. Вони підійдуть для роботи з більшістю тканин. Це синтетика, бавовна, льон, шовк тощо. Форма виробів універсальна, розмір продуманий, тому можна впоратися з широким спектром завдань.
  2. Голки для тонких тканин. У них гострий кінчик та тонке тіло. Вам вдасться шити делікатні матеріали, наприклад органзу, шифон і шовк.
  3. Голки для щільних тканин. Вироби відрізняються посиленим тілом та гострим кінчиком. Вони легко проникають у щільні матеріали, можна обробляти повсть, джинс та шкіру.
  4. Голки для в'язаних тканин. Вони мають спеціальну форму кінчика, є петелька на нижній частині. Вона запобігатиме зачепленню нитки за петлі в процесі шиття різноманітних в'язаних матеріалів.
  5. Голки для вишивки. Голки відрізняються великим вушком, завдяки чому в них вміститься багато ниток у процесі вишивання. Кінчик виробів гострий, тому тканини можна швидко і легко проколоти.
  6. Голки для стібки на машині з подвійною голкою. У них два кінчики, завдяки чому можна створити паралельні стібки та різні декоративні візерунки.

Вам варто орієнтуватися на конкретну мету, щоб підібрати відповідну голку для швейної машини. Тільки в такому випадку роботи будуть виконані швидко та легко.

Критерії вибору голки для швейної машини

Важливо відповідально поставитися до вибору таких витратних матеріалів. Серед основних моментів:

  1. Тип тканини. Пам'ятайте, що для різних матеріалів необхідні конкретні голки. Тільки у такому разі тканини точно не деформуються.
  2. Товщина матеріалу. Якщо він тонкий, то потрібні тоненькі голки. Для щільних тканин знадобляться посилені вироби.
  3. Завдання. Якщо вам необхідно зробити декоративні стібки або створити вишивку, підберіть для цього спеціальні голки.
  4. Модель швейної машини. Переконайтеся, що вибрані голки сумісні з моделлю обладнання.
  5. Якість голок. Купуйте їх лише у перевірених виробників. Завдяки цьому нічого не ламатиметься, шиття пройде гладко і без проблем.

Читайте поради schmetz і беріть їх до уваги. На порталі знайдеться чимало статей, присвячених питанням вибору голок для швейних машин!

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!