Корисні поради щодо вибору ґрунтовки для стін: де її замовити

altПри фінішній обробці стін їх рекомендується попередньо гарантувати за допомогою спеціальних складів.

Необхідно правильно підібрати засоби з урахуванням матеріалу виготовлення конструкцій, які варіанти інтер'єру або фасаду будуть виступати в якості кінцевого оформлення. Пропонується замовити ґрунтовку на https://ac-ac.com.ua/uk/kraski-grunty/gruntovky/gruntovka-dlya-stin/, де є великий вибір варіантів.

Гідність

Грунтування є обов'язковою процедурою перед оштукатурюванням стін, поклейкою шпалер, установкою плитки. Вона дозволяє закрити мікропори в поверхнях, знизити витрату клею або фарби, які використовуються при проведенні робіт.

Також даний засіб дозволяє краще вирівняти стіни, коли прибираються всі шорсткості, які можуть бути видні, наприклад при фарбуванні або наклеюванні тонких шпалер.

Грунтовка знежирює поверхню, покращує адгезію, тобто підвищує зчіпні властивості матеріалів і субстанцій, підсилює міцність і довговічність нанесеного фінішного покриття. Також це дозволить видалити невидимі оку речовини зі стіни, які з плином часу можуть проступати назовні, через обробку.

Грунтування стін дозволяє обробляти їх світлими матеріалами, які не тьмяніють, не втрачають своєї яскравості.

Види і технологія нанесення

Існує кілька варіантів складів, які використовуються в залежності від матеріалу стін, фінішної обробки. Розподіл може йти по засобу, який служить основою створення грунтовки, ступеня проникнення, варіанту використання всередині приміщень або зовні. Також кошти можуть мати додаткові властивості: антикорозійні, антигрибкові, протипожежні, вологостійкі та інші.

За складом виділяють наступні грунтовки:

  1. Акрилові, мають високий ступінь проникнення, швидко сохнуть, можуть використовуватися для використання з різними будівельними матеріалами – штукатуркою, цеглою, бетоном, деревом. Можуть наноситися за допомогою кисті, валика або фарбопульта.
  2. Алкідні використовуються для пухких поверхонь з великою поглинанням складів. Найкраще для нанесення використовувати кисті і валики.
  3. Епоксидні закладають дрібні дефекти, мають високий ступінь адгезії. Також найкраще наносити валиком або пензлем.
  4. Водно-дисперсійні варіанти застосовують для всіх варіантів поверхонь, використовуються Фарбопульти і ручні інструменти для покриття стін.

Ґрунтовку наносять на рівну, очищену від сміття поверхню, для чого варто її відшліфувати і провести знепилювання.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!