Особливості вивчення польської мови: де знайти хороші посібники

altПольська мова вважається простою у вивченні. Серед слов'янських мов він є третьою за популярністю, поступаючись лише російській та українській.

У світі близько 50 млн людей володіють польською мовою. Це дуже солідний показник і досить вагома причина почати вивчення польської мови. Щоб досконало опанувати польську мову за короткий час, можна вибрати онлайн курси польської мови.

Особливості

Вивчення польської мови має низку особливостей:

 1. Велика кількість шиплячих – це найяскравіша характеристика польської мови, якою її легко впізнати. Вивчаючи розмовну польську мову, необхідно досконало опанувати мистецтво вимови цих звуків.
 2. У більшості польських слів наголос на передостанньому складі. Інші варіанти трапляються, але це буває досить рідко.
 3. Для польської мови характерне звуження голосних звуків.
 4. Спостерігається збереження носових приголосних.
 5. Відсутність коротких форм у деяких частин мови (прикметники, дієприкметники).
 6. Велика кількість запозичених слів.
 7. Наявність спеціальних форм дієслова.
 8. Наявність повної та короткої форм у займенників.

Переваги

Вивчення польської мови на онлайн-курсах має безліч плюсів:

 1. Вчити польську онлайн дуже вигідно. Це найбільш економний спосіб опанувати мову за підтримки професійного викладача. Вартість курсу значно нижча за індивідуальні заняття з репетитором.
 2. Вивчення мови в режимі он-лайн – це економія часу. Заняття починаються відразу, як користувач готовий буде до них приступити. Це важливо в тих ситуаціях, коли потрібно терміново підтягнути мову, наприклад близькість іспиту або нове робоче завдання.
 3. Тривалість навчання на онлайн курсах не обмежується. Якщо користувач відчує, що йому потрібно більше часу, щоб досконало оволодіти польською мовою, він зможе продовжити період навчання на будь-який термін.
 4. Вивчаючи польську мову онлайн, можна самостійно підбирати собі оптимальний графік занять. Це дуже важливо для тих, хто навчається чи працює.
 5. Заняття на онлайн курсах відбуваються у максимально комфортній обстановці. Учню годі й хвилюватися думки одногрупників, відчувати сором і невпевненість. У домашній обстановці можна вчитися спокійно та зосереджено, ні на що не відволікаючись.
 6. На онлайн-курсах викладають фахівці високого рівня, з якими можна консультуватися з усіх тем.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!