Як здійснюється лікування безпліддя: основні способи та правила

altБезпліддя є серйозною проблемою у житті багатьох людей. Сучасні досягнення медицини дозволяють впоратися з багатьма причинами цього явища.

Існує кілька способів, які можуть допомогти у вирішенні питань зачаття та народження дитини. Варто звернутися до клініки, яка має відповідне обладнання та підготовлених спеціалістів, та пропонує лікування безпліддя.

Способи лікування

Існує кілька варіантів допомоги при безплідді, які залежать від причин, що спричинили це явище та індивідуальний стан організму. Вирізняють такі методики:

  1. Хірургічне втручання, що дає змогу ліквідувати аномалії репродуктивної системи. Сюди можуть входити видалення фіброми, кіст, пухлин у матці або яєчниках, що заважають заплідненню. Одним із варіантів такого лікування є лапароскопія, що полягає в надрізах черевної порожнини та введенні туди спеціального апарату для дослідження та проведення лікування. Цим досягається висока точність аналізу та діагностики, вибору правильної методики.
  2. Термін ЕКЗ означає екстракорпоральне запліднення. Цей процес полягає у штучному заплідненні, коли сперматозоїд запліднює яйцеклітину поза маткою. Потім ембріон міститься у тіло жінки, і вона його виношує звичайним способом. Це один із найпоширеніших варіантів лікування безпліддя.
  3. Стимуляція овуляції проводиться з використанням внутрішньоматкових чи підшкірних ін'єкцій. Метод підходить людям із недостатньою гормональною активністю, порушеним менструальним циклом, дефіцитом яйцеклітин.

Варіант лікування вибирається виходячи із загальної клінічної картини проблем після комплексного вивчення стану організму жінки. Тільки після обстеження лікарем-репродуктологом можна підібрати методику, яка дозволить зачати дитину.

Переваги

Клініка “Надія Одеса” має у своєму штаті кваліфікований лікарський персонал, все необхідне обладнання для проведення діагностики та подальшого лікування безпліддя. На її базі проводяться будь-які процедури, починаючи з первинного огляду та консультації лікаря-репродуктолога та закінчуючи проведенням складних операцій.

Вивчення стану пацієнта проводиться комплексно, враховуються всі фактори, які можуть спричинити безплідність, починаючи від спадковості та закінчуючи реальним станом репродуктивних органів. Даний підхід дозволяє досягти високого відсотка успішного лікування.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!