Яким вимогам має відповідати робочий одяг: правила його вибору

altНа погляд обивателя вся робочий одяг виглядає однаково. На практиці це зовсім не так: занадто багато різних завдань вона повинна виконувати.

Щоб замовити одяг на https://togtrade.com/specodjag-ua/robochij-odjag-ua, потрібно хоча б мінімально в ній розбиратися. Благо це нескладно.

Різновид

Є кілька класифікацій спецодягу. Одна ділить її на дві категорії:

  • робочий одяг-зручна форма без особливих функцій, міцна і немарка;
  • захисний одяг-вироби з особливими властивостями, що захищають від конкретних умов (електрики, наприклад, або високої температури).

Інша звертається до принципу сезонності. Спецодяг ділиться на літній, зимовий і демісезонний. Зрозуміло, що це членування може бути застосовано лише до вуличних зразків; для роботи в приміщеннях можна використовувати літній Спецодяг.

Ще одна класифікація ділить одяг за принципом цілісності. Вона ділиться робочими комбінезонами та робочими костюмами. Якщо з першими все зрозуміло-злитий предмет одягу, що забезпечує максимальний рівень захисту-то костюми різноманітніше. Нижня частина-штани або шорти, іноді напівкомбінезон. Верхня-куртка, жилет, пуловер. Іноді навіть футболка, але не звичайна з супермаркету, а спеціальна, високої міцності.

Вибір

Всю спеціальний одяг треба підбирати за розміром. Вона повинна добре сидіти і не заважати виконувати необхідні операції. У спецодягу досить вузька спеціалізація, вона призначена для конкретних робіт — за їх видами її і підбирають. Наприклад, форма для будівельника відрізняється від одягу для зварника.

Одяг повинен відповідати температурним умовам роботи. Не можна, наприклад, носити зимовий Спецодяг влітку: обливається потім людина не зможе працювати ефективно. Важливий момент:

  1. Спецодяг, призначена для конкретного сезону, додатково ділиться по кліматичних зонах. Щоб працювати було максимально комфортно, цьому параметру варто приділити особливу увагу.
  2. Колір для спецодягу досить важливий. Влітку світлі тканини дозволяють не перегріватися, темні взимку сприяють кращому обігріву. Немаркі, неяскраві кольори спрощують роботу в брудних умовах, яскраві кольори покращують видимість працівника в сутінках. Для нічної роботи потрібні моделі зі світловідбиваючими вставками або спеціальний світловідбиваючий жилет.
  3. Комбінезон або костюм? Комбінезон захищає краще, але в побуті не дуже зручний; зокрема, ускладнює гігієнічні процедури. Костюм дає трохи більше свободи дій, але менше захисту. Зазвичай вибирають костюми.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!