З яких продуктів має складатися ваш раціон на здоровому харчуванні

altПитання здорового харчування хвилюють людей різного віку. Для забезпечення якісної і правильної дієти важливо підібрати склад продуктів, їх поєднання в раціоні.

Для цього варто довіряти перевіреним виробникам і продавцям. Свій асортимент пропонує Магазин продуктів Грильяж.

Види продуктів

Для здорового харчування важлива наявність мікроелементів, вітамінів, правильне поєднання білків, жирів, вуглеводів, розподіл кількості їжі за часом доби.

Найважливіше вибрати конкретні продукти. Серед найбільш корисних виділяють:

  1. Свіжа зелень. Її варто вживати цілий рік, адже тут зосереджені важливі вітаміни і мікроелементи в легко засвоюваному вигляді.
  2. Бобові культури тип квасолі, сочевиці, гороху. Арахіс також відноситься до таких продуктів. Вони мають тривалий термін зберігання, є важливими джерелами білка і клітковини, причому ці елементи практично повністю засвоюються, не дають шкідливих відкладень.
  3. Овочі будь-якого типу. Томати, капуста, огірки, морква, редька, буряк володіють величезним набором корисних речовин. Важливо, що більшість продуктів можна вживати в сирому вигляді, максимально зберігаючи корисні речовини.
  4. Риба будь-якого виду містить легко засвоювані елементи, дає організму фосфор, необхідний для мозкової активності. Більшість видів нежирні, підходять для дієтичного харчування.
  5. Мед є джерелом корисних речовин, які знаходяться в оптимальному поєднанні, щоб надавати комплексний вплив на весь організм.
  6. Горіхи і насіння мають високу енергетичну цінність, але при цьому не викликають накопичення жиру в організмі. Мають безліч корисних властивостей, які впливають на зміцнення імунітету, перешкоджають розвитку хвороб.

Вибір

Купуючи продукти харчування, варто врахувати особливості здоров'я людини. Деякі види продуктів не рекомендуються при певних захворюваннях. Наприклад, мед і буряк протипоказані діабетикам.

Обов'язково врахувати рекомендації лікарів, крім нутриціолога, варто отримати консультації ендокринолога, кардіолога.

Складаючи раціон, враховується кількість калорій, що містяться в продуктах, співвідношення білків, вуглеводів і жирів. Залежно від цих показників розподіляють режим харчування і загальна кількість продуктів.

Важливо заповнювати добові потреби в мікроелементах, вітамінах, але обов'язково враховувати, що їх надлишок також може мати шкідливий вплив.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!