Корисні поради щодо вибору рідини для POD-системи: на що звернути увагу

altУ наш час POD-системи для ширяння стали надзвичайно затребуваними. Це пристосування, які не шкодять здоров'ю і не створюють дискомфорт для оточуючих вас людей.

Ви можете купити рідини на https://uestore.com.ua/zhidkosti/zhidkosti-na-solevom-nikotine/, підібравши підходящий варіант з великої кількості запропонованої продукції. Але варто заздалегідь розібратися з усіма її особливостями.

Які види рідин для pod-систем існують?

У такі пристосування можна залити різні види рідин. Різниця між ними полягає в пропорціях компонентів. Серед основних варіантів:

  1. Традиційні рідини. У їх складі може бути присутнім нікотин, але нерідко він відсутній. Рідини складаються з ароматизаторів, води, пропіленгліколю і гліцерину. Продукція надзвичайно затребувана як серед новачків, так і серед професійних вейперів.
  2. Рідини без пропіленгліколю. М'який варіант, який відрізняється відсутністю тротхіта. Вони теж запропоновані як з нікотином, так і без нього.
  3. Рідини без гліцерину. У даній ситуації продукція складається із замінника гліцерину на 95%. З нею виходить досить сильний тротхіт, так що вона підійде далеко не кожній людині.

Важливо уважно вивчити склад рідини для POD-системи, щоб не помилитися у виборі. Це ваша можливість насолоджуватися приємним парінням без зайвих проблем.

Критерії вибору якісної рідини для POD-систем

Ви повинна вкласти свої гроші в покупку оригінальної продукції. Вона володіє високим рівнем якості, повністю відповідає всім вимогам. Серед тих факторів, які заслуговують на увагу:

  1. Маркування повинна бути оригінальною. Важливо, щоб упаковка рідини доповнювалася печаткою якості. Це момент, який говорить про надійність рідини.
  2. Фірмова пломба. Ви можете переконатися в тому, що ніхто не розкривав флакон раніше. На пломбу наноситься інформація про виробника рідини, дата її виготовлення. Якщо продукція максимально якісна, елемент буде мати золотистий відтінок.
  3. Маркування. На банку повинні бути присутніми різні підписи. Це гарантія того, що перед вами не китайська підробка.
  4. Тонкий носик. Деталь дасть можливість легко і швидко заправити pod-систему.
  5. Термоплівка. Вона розташована на шийці флакона. На термоплівку нанесені рекомендації щодо застосування продукту, а також вказуються основні заходи безпеки.

Поставтеся до вибору рідини для pod-системи відповідально, щоб отримати дійсно якісний продукт. Вивчіть кожну деталь, так як це ваша можливість переконатися в тому, що перед вами точно не підробка!

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!