Особливості ультразвукового чищення зубів: що потрібно знати

altДогляд за порожниною рота є важливою гігієнічною процедурою. Щоденне чищення зубів дозволяє утримувати їх в здоровому стані.

Однак навіть регулярні процедури не позбавляють від появи нальоту, виникнення зубного каменю. Щоб позбутися від серйозних забруднень, пропонуються послуги чищення зубів на https://kievsmile.com.ua/professionalnaya-chistka-zubov/ за допомогою ультразвуку.

Правило

Даний спосіб має більш сильний вплив, ніж будь-які види щіток в поєднанні з гігієнічними засобами типу зубної пасти. Використання механічного та хімічного методів в комплексі не завжди дають потрібний ефект при міцному закріпленні нальоту на поверхні зубів. Збільшення зусиль може призвести до пошкодження емалі.

Ультразвук дозволяє руйнувати і знімати шкідливі частинки щадним способом і дуже швидко. При виборі варіанту процедури і її періодичності, слід враховувати наступні особливості:

  1. Тип щелепи людини, стан його зубів і види нальоту. Тому перед проведенням процесу обов'язкова консультація стоматолога.
  2. Чистку можна проводити від одного до чотирьох разів на рік. Тут також враховуються індивідуальні показники, необхідна рекомендація фахівця.
  3. Кардіологічні захворювання, проблеми з бронхами і легенями можуть служити протипоказаннями, про всі подібні недугах лікар повинен бути обов'язково повідомлений.
  4. Чистку потрібно проводити при підготовці до протезування, в тому числі установці імплантатів.
  5. Після проведення ультразвукової чистки протягом тижня потрібно використовувати тільки пасту зі фтором і м'яку зубну щітку. Курцям буде потрібно утримання не менше двох тижнів.

Рада

Якщо у пацієнта є підвищена чутливість емалі і ясен, то від процедури краще відмовитися. Вона розрахована на зняття мікроскопічного шару емалі, щоб повністю видалити наліт, тому сама процедура і подальша шліфування викличуть сильний біль, приведуть до вкрай неприємних відчуттів.

Після проведення очищення є обов'язковим ретельне дотримання правил з гігієни порожнини рота. Інакше ефект від процедури швидко пройде і результат буде зведений до нуля.

Після очищення з раціону виключають продукти і напої, які можуть фарбувати або послаблювати емаль зубів, негативно впливати на ясна.

Процес проводиться після детального огляду, рекомендується це робити не рідше, ніж раз на півроку, для людей, що палять це варто робити раз в квартал. Чим менше наліт, тим легше і швидше буде проведено очищення.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!