Корисні поради щодо вибору віброяйця: яким вимогам воно повинно відповідати

altЧисленні пари іноді намагаються урізноманітнити своє сексуальне життя і тому часто відвідують таке популярне і відоме місце як секс-шоп.

Тут можна підібрати різні варіанти міні-іграшок залежно від власних уподобань, також бюджету. У магазині під назвою Lavel представлений досить широкий асортимент секс-іграшок, що реалізуються від найвідоміших топових виробників на сьогодні. Рекомендується почитати про віброяйця на Lavel, щоб визначитися з вибором.

Основні види

В даний час вибір віброяйця настільки великий, що багато клієнтів секс-шопів губляться перед покупкою. Існують такі різновиди, які принесуть величезне задоволення і безліч позитивних і незвичайних емоцій, переживання яких дорівнює неперевершеним відчуттям:

  • модель, що працює на батарейках – ці аксесуари є малопотужними, але відносно дешевими за вартістю за виріб. Головний недолік полягає в тому, що у батарей досить швидко закінчується ресурс і потрібно покупка нових;
  • пристрій, що функціонує автономно з можливістю підзарядки - йдеться насамперед про акумулятори, за допомогою яких відпадає необхідність частої зміни батарейок. Щоб не нашкодити іграшці, необхідно суворо стежити, щоб віброяйце до кінця не розряджалося;
  • комбінованого типу – це відмінний варіант, який можна використовувати у найрізноманітніших ситуаціях незалежно від того, наскільки активно експлуатуватиметься секс-іграшка.

Особливості управління

Перш ніж вибрати та придбати смарт вібро яйце за оптимальною ціною з представленого багатого асортименту, рекомендується звернути пильну увагу в першу чергу на доступні способи керування:

  • у більшості популярних моделей задіяний принцип дистанційного включення та вимкнення, а також перемикання вбудованих режимів. Прилад можна налаштувати найрізноманітнішим варіантів, починаючи від регулювання ступеня вібрації і до включення улюбленої музики;
  • також часто використовують спеціальний пульт невеликого розміру і зовні він виглядає як ключ від автомобільного транспорту;
  • на корпусі сек-іграшок часто розташовані різні кнопки, що дозволяють керувати пристроєм безпосередньо під час любовної гри.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!