Як самостійно виростити грушу з саджанця: корисні поради

altГруша-це рід дерев сімейства Рожевих. Існує приблизно 60 сортів груші. Фрукт культивували ще з давніх часів у Єгипті та Греції. Щоб отримати стиглі плоди, необхідно ознайомитися з видами груші та правилами її посадки.

Посадити дерево потрібно ранньою весною. Для цього слід заздалегідь придбати саджанці. Саджанці плодових дерев оптом можна придбати за доступними цінами. Це допоможе добре заощадити кошти, також отримати високоякісні саджанці для посадки. Саджанці плодових дерев і кущів оптом також пропонуються на найпривабливіших умовах співпраці. Якщо з вибором та купівлею саджанців визначилися можна приступити до основного процесу посадки.


Особливості посадки груші

Грушу слід садити до початку руху соку, можна вибрати ранню весну, або кінець вересня. Для посадки необхідно вибрати місце під яскравим сонцем, оскільки груша любить світло та тепло. Важливо звернути увагу також на ґрунт. Для дерев груші потрібно вибрати ґрунт чорнозем або сірий лісовий. При правильному виборі ґрунту та місця посадки, цвітіння відбувається у травні. Щоб забезпечити нормальне зростання та розвиток дерева, необхідно забезпечити полив двічі на сезон. Це необхідно робити перед та після цвітіння. На кожен квадратний метр ґрунту слід застосовувати два відра води.

При необхідності слід подбати про підживлення. Щоб груша дала хороші плоди, до початку періоду руху соку, необхідно підготувати семивідсотковий розчин сечовини і цим обприскувати дерево. Після цвітіння ґрунт також потрібно збагачувати зеленими добривами. Груша потребує також азоту. Підгодувати дерево азотом слід до середини вересня. Важливо також збагачувати ґрунт фосфором.

Грушу можна також розмножувати відведеннями, за допомогою щеплень або живцюванням. У деяких випадках вдаються до методу розмноження насінням. Цей метод застосовують рідше, проте він також є дуже ефективним. Розвитку та зростанню дерева сприяє якісно та вчасно виконане обрізання. Обрізка виконується навесні чи восени. Якщо є потреба, цю процедуру можна виконувати і влітку. Дерев потрібно захищати від шкідників та захворювання.

Існують різні сорти груші, кожен з яких потребує особливого догляду. Перш ніж приступити до посадки та догляду, потрібно ретельно ознайомитися з особливостями кожного сорту.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!