Як оформити мікропозику та впевнитися у надійності обраного для цього МФО

altНезважаючи на зростаючу популярність мікропозик та МФО, випадків шахрайства з боку кредиторів теж стає все більше.

Потенційним клієнтам важливо не втрачати пильності і вибирати для оформлення мікрокредитів у Києві організацію за посиланням https://microcredits.com.ua/mikrokredity-v-kieve для забезпечення власної безпеки. Не менш важливо знати правила, за якими можна визначити структури, що працюють чесно. Як перевірити МФО та переконатися в її надійності, розберемося далі.

Як переконатися, що вибрана вами МФО – не шахрайська

Будь-яка мікрофінансова організація отримує ліцензію. Саме тому швидко знайти інформацію про структури, що цікавлять, можна на офіційному сайті Міністерства фінансів України. Достатньо ввести назву МФО, щоб отримати необхідні відомості та переконатися у правомірності послуг, що надаються. Цілком зрозуміло: зв`язуватися з фінансовими організаціями, які не отримали ліцензію, не варто.

Щоб оформити мікропозику правильно та безпечно, важливо також уважно вивчити назву сайту, де має бути оформлена заявка. Є таке поняття, як фішингові сайти або просто шахрайські. Це фактично ресурси-двійники, що візуально повністю повторюють офіційні сайти МФО. Вони можуть відрізнятися однією буквою в адресі та створюються з метою обману позичальників (незаконне отримання особистої інформації, нарахування завищених відсотків тощо). Перед тим як заповнювати заявку, необхідно уважно перевірити ім'я сайту, переконатися, що це не шахрайський ресурс.

На що звернути увагу до оформлення позики

altНавіть офіційні МФО, які працюють за ліцензією, можуть реалізовувати незаконні схеми з метою обману позичальників. Це неочевидні, але все ж таки порушення, які можна виявити дуже швидко. Перед тим як заповнити заявку на отримання коштів, необхідно уважно вивчити інформацію, відповідно до якої відбувається взаємодія між кредитором та позичальником. Повинні викликати настороженість:

  • завищені відсотки (максимальна передбачена законом ставка – 1% в день);
  • необхідність передачі майна кредитору у разі найменшого прострочення по виплатах;
  • занадто великі суми штрафів та пені.

Попередній збір корисної інформації про норми та правила мікрокредитування в Україні дозволить чітко розібратися в особливостях та нюансах цього процесу, виключити обман. Альтернативний спосіб – вибрати надійну та перевірену компанію на сайті «Мікрокредити». Тут представлені тільки офіційні МФО та актуальні пропозиції.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!