Яких правил дотримуватися в процесі вирощування розсади огірків

altОгірки-одна з найулюбленіших і поширених культур на дачних ділянках. Ці овочі не тільки чудово підходять для салатів і закруток, а й радують своїм багатим урожаєм.

Якщо ваша мета-виростити здорову і щедру розсаду огірків, то варто ознайомитися з деякими важливими правилами підготовки і вирощування, які рекомендують досвідчені дачники. Greenpost информационно-аналитический ресурс є справжнім помічником для дачників. На сайті унікального порталу можна отримати корисну інформацію, як вибрати насіння, як їх обробити і вирощувати огірок. Тут можна знайти також інші вельми корисні і цікаві статті. Новини аграрного сектору завжди можна подивитися в режимі онлайн, в будь-який зручний час.

Вибір насіння і їх обробка

При виборі насіння для розсади зверніть увагу на оброблені варіанти. Вони вже пройшли спеціальну обробку і не вимагають попереднього замочування або дезінфекції. Це значно спрощує процес підготовки до посадки. Важлива особлива увага на освітлення, яке має важливе значення для успішного вирощування розсади огірків. Недолік світла може привести до її витягування, тому необхідно забезпечити їй достатнє освітлення. Після появи паростків також важливо стежити за температурою в приміщенні, яка повинна бути в діапазоні 18-20 градусів Цельсія.

Оптимальний час для посадки

Пересадку розсади огірків з стаканчиків у відкритий грунт рекомендується проводити не раніше ніж через 3-4 тижні після появи сходів. До цього моменту вона набуде достатньої сили, щоб успішно адаптуватися до навколишнього середовища. Найсприятливіший час для цієї процедури – перша декада червня. Для безпечної пересадки розсади в грунт переважно використовувати торф'яні горщики. Це дозволить уникнути пошкоджень кореневої системи при перенесенні в грунт.

Розмір горщиків також має значення: оптимальними вважаються горщики розміром 9х9 см або 10х10 см. Greenpost інформаційний ресурс завжди містить корисну інформацію про те, коли і як вирощуванні розсади. При вирощуванні розсади важливо також забезпечити грунті достатню кількість калію і фосфору, так як це важливі елементи для здорового росту і розвитку рослин. Оптимальне добриво повинно містити необхідний баланс поживних речовин для досягнення хороших результатів при вирощуванні огірків.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!