Різновиди одноразового посуду за матеріалом виготовлення

altОдноразовий посуд принесла значне полегшення господиням в певних ситуаціях. Вона легка, зручно зберігається, її не потрібно мити після використання, досить правильно утилізувати.

Одноразовий посуд виготовляється з різних матеріалів:

  • з пластику. Це найпоширеніший варіант посуду для походів, виїздів на природу і т.п. виготовляється вона з різного виду пластику: поліпропілену, полістиролу або поліетилентерефталату. Пропіленові вироби легко переносять гарячі страви, з ПЕТ виготовляють пляшки або контейнери для їжі (але не тривалий термін), полістирол – це матеріал для холодних страв. Можна легко замовити посуд на https://eco-corn.com/product-category/posud/;
  • з паперу. Дана категорія, умовно, підрозділяється на два види: ламінована і без покриття. Перший варіант посуду більш стійкий до підвищеної вологості і високій температурі. У паперовій тарі страви і напої довго зберігають тепло, папір відноситься до екологічно чистого матеріалу;
  • біорозкладаний посуд. Вона виготовляється з природної сировини: бамбука, кукурудзяного крохмалю, кропиви, цукрової тростини. Добре піддається утилізації, екологічно чиста, підходить для гарячої та холодної їжі і тривалого зберігання.

Плюс біорозкладаного посуду полягає в її легкої утилізації, якщо її закопати в землю, то через півроку вона повністю пройде цикл розкладання.

Переваги використання в побуті одноразового посуду

Популярність даного виду продукції обумовлена високим споживчим попитом, який підтримується рядом позитивних якостей:

  • легка вага виробів;
  • порівняно недорога вартість;
  • можливість тривалого зберігання до моменту використання;
  • не представляє небезпеки для людей, так як виготовлена з екологічно чистого матеріалу;
  • одноразовий посуд відрізняється високими гігієнічними показниками;
  • вона безпечна, так як не б'ється, не має осколків, які можуть потрапити в їжу або сильно поранити.

З таким посудом добре виїжджати на пікнік або кейтеринг. Її переваги полягають в легкій вазі. Вона займає мало місця і її присутність в багажі не обтяжить туристів. Невисока вартість дозволяє купити необхідну кількість столових приладів і взяти невеликий запас.

Якщо добре розглянути всі плюси одноразового посуду, можна прийти до висновку, що її використання значно полегшує життя людям.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!