Який портал використовувати для покупки одягу та взуття від українських брендів

altРозвиток інтернет-торгівлі викликало появу маркетплейсів. Це майданчики, де збираються пропозиції від різних продавців, формуючи єдине середовище для проведення покупок клієнтами.

Тут товари групуються за конкретними параметрами, доступ до ресурсів не обмежується за часом і обсягом покупок. Для придбання товарів українських брендів свої послуги пропонує сайт SHOPPING.UA.

Особливості ресурсу

Відмінність даного маркетплейса в тому, що тут продаються Тільки товари українських виробників. Спеціалізацією ресурсу є одяг, взуття та косметика. Є три основні розділи: для жінок; чоловіків і дітей.

У кожному розділі є наступні категорії:

  • одяг;
  • взуття;
  • аксесуар;
  • бренд;
  • новинка.

Окремо є сторінка розпродажів, де представлені актуальні пропозиції по конкретних товарах.

Також кожен розділ розділяється за конкретними видами взуття, одягу або косметики, щоб полегшити і прискорити пошук. Можна задавати систему фільтрів по діапазону цін, виробнику, виду товару, зростанню або спаданням ціни, популярності.

Будь-який товар має свою сторінку з фотографіями, конкретними технічними параметрами і докладним описом. Це прискорює і полегшує вибір, для порівняння можна додати кілька аналогічних товарів.

Перевага

Сервіс працює з усіма українськими виробниками і продавцями незалежно від їх місцезнаходження. Збираючи на своїх сторінках безліч пропозицій, ресурс не дозволяє завищувати ціни в силу великої конкуренції, і можливостей порівняння для споживачів вартості товарів і їх характеристик.

Багато продавців реалізують свої товари тільки через маркетплейс, відмовляючись від створення власних сайтів. Це дозволяє заощадити на витратах, тримати ціни на низькому рівні. Одночасно виробники і продавці отримують велику рекламу, адже їх товари пропонуються широкій аудиторії з охопленням по всій країні.

Асортимент товарів тут максимально великий, адже представлена практично вся продукція національних виробників. Гарантується якість виробів. У разі їх пошкодження при доставці, або неякісного виготовлення, можливий обмін на аналогічний товар, або повернення грошових коштів. На ресурс поширена практика промокодів, бонусів від продавців, сезонних розпродажів зі значними знижками.

Оплата ведеться картками банків або за допомогою післяплати. За доставку відповідає Нова пошта.

Салаты на стол - salaty-na-stol.info. Рецепты салатов - 2011-2012. При копировании материалов, активная обратная ссылка на сайт обязательна!